0
Twój koszyk jest pusty.

Szkolenia


Współpracujemy z hotelem Przysiółek Kresy, w którym orgaznizujemy szkolenia z umiejętności miekkich jak również wyjazdy integracyjne.

Jest to doskonałe rozwiązanie dla małych i większych firm aby poprzez efektywną komunikacje usprawnić pracę zespołu. Udział w wyjeździe integracyjnym to świetna okazja aby nawiązac nowe znajomości i zcementować stare.

Gwarantujemy, iż w trakcie wyjazdu wśród uczestników obudzi się pozytywny nastrój, którego efekty na długo pozostaną w Państwa świadomości przynosząc wymierne interpersonalne korzyści.

 

"Przysiółek Kresy" to kameralny obiekt zlokalizowany w centralnej Polsce, koło Bełchatowa.
Malownicze położenie w sercu lasu sprawia, że jest to idealne miejsce aby odpocząć.

Zobaczcie sami :)

W naszej ofercie od niedawna pojawiła się możliwość zapisu na szkolenia związane z tematyką biznesową, jest to projek autorski przez nikogo do tej pory nie stosowany, co sprawia, żę przedstawiana przez nas wiedza jest unikatowa i cenna dla potencjalnego klienta. Już od pierwszych zajęć kursanci mają możliwość zapoznania się z tematyką obrotu pieniądzem i różnych sposobów rozwoju swojego portfela finansowego. Oferta składa się z 3 bloków tematycznych prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę psychologów i osób na stałe zajmujących się szeroko pojętym pojęciem inteligencji finansowej.

 

Kontakt w sprawie szkoleń:
Od poniedziałku do piątku od godziny 10 do 18
Tel. 697 614 301