0
Twój koszyk jest pusty.

Referencje


Moja współpraca z Asystą Ekspercką dotyczyła analizy statystycznej wyników uzyskanych w projekcie badawczym. Podczas pierwszej rozmowy jasno ustaliliśmy cele i zakres analiz, których wykonania podjął się Pan Adrian Piasecki, określone zostały też przejrzyste warunki współpracy. Wszechstronna wiedza i doświadczenie Pana Adriana pozwoliły na prawidłowy dobór narzędzi badawczych, co było podstawą do właściwej analizy danych. Szczególnie cenne podczas współpracy były dobry kontakt z konsultantem i krótki termin realizacji. Szczerze polecam współpracę z Asystą Ekspercką w zakresie analiz statystycznych wyników prac naukowych.

 

dr Adam Muszyński
Wydział Inżynierii Środowiska
Politechnika Warszawska
Nowowiejska 20
00-653 Warszawa

Szczerze polecam współprace z Panem Adrianem ze względu na kompleksowość usług. W krótkim czasie udało mi się ustalić cel i główne hipotezy dotyczące badania prowadzonego w naszym instytucie. Na tej podstawie wspólnie z zespołem przeprowadziliśmy badanie, którego analizą zajął się Pan Adrian Piasecki . Analiza została przeprowadzona z sukcesem a jej wynik pomogły w szerszym spojrzeniu na choroby układu krążenia.

 

Lekarz Paweł Królikowski

Korzystałam z usług tej firmy dwukrotnie. W pierwszym przypadku uzyskałam pomoc w analizie statystycznej potrzebnej mi do napisania pracy magisterskiej. Analiza była bezbłędna i wykonana na czas. Pan Adrian Piasecki pomógł mi później jeszcze raz, w obliczeniu statystyk dla dużej firmy transportowej. Liczył się czas, ponieważ w tego typu korporacjach wszystko dzieje się bardzo szybko. Otrzymałam potrzebne analizy jeszcze tego samego dnia. Pan Adrian odpowiedział również na wszystkie moje pytania w sposób bardzo wyczerpujący. Cieszę się, ze udało mi się znaleźć firmę, na której mogę polegać nawet w sytuacjach awaryjnych i do której mogę mieć zaufanie. Chętnie podjęłabym stałą współpracę z Asystą Ekspercką.

 

mgr Diana Szczepankowska

Zamówienie dotyczące przeprowadzenia analizy statystycznej danych do pracy doktorskiej zostało wykonane przez Pana Jarosława. Zamówienie zrealizowano należycie w oparciu o obwiązujące standardy dotyczące wykonywania analiz statystycznych do prac naukowych.

 

dr Kamil Lis

Konsultanci Asysty Eksperckiej są prawdziwymi fachowcami w tym, co robią. Już po kilku minutach naszego pierwszego spotkania wiedziałam, że trafiłam do odpowiedniej firmy. Ich doświadczenie na rynku badań pozwoliło mi spojrzeć na moją dotychczasową pracę z innej perspektywy. Pracownicy Asysty Eksperckiej to konkretni goście, którzy jasno i zwięźle przedstawiają swoje argumenty, a współpraca z nimi przyniosła mi dużo korzyści.

 

mgr Anna Zakrzewska

Jeżeli wydaje się komuś, że statystyka to inna materia to polecam współpracę z Panem Adrianem. Statystyka nie musi być taka straszna jak się wydaje.
Konkretne ustalenie czego szukamy, co wyliczamy, w jaki sposób. Później rzetelnie przygotowany materiał w jasnej formie. Zawsze otrzymałam odpowiedź na swoją wątpliwość. Naprawdę polecam.

 

Katarzyna Pawłowska

Zamówienie dotyczące przeprowadzenia analizy statystycznej danych przez Pana Jarosława. Zamówienie zrealizowano terminowo i priorytetowo, oraz w miłej atmosferze.

 

Sylwia Barycka
Lublin

Jestem bardzo zadowolona za pracę realizowaną przez Asysta Ekspercka! Poświecono mi bardzo dużo czasu aby wszystko wytłumaczyć i wyjaśnić (jestem pół obcokrajową). Miałam możliwość powracania do niektórych punkty nawet po kilka tygodniach i odczuwałam prawdziwą chęć pomagania mnie! Z przyjemnością myślę o rozmowy, wyjaśnienie i sugestie których prowadziliśmy. Jak będę miała nowe projekt, to z pewnością powrócę do ich usługi.

 

psycholog psychoterpeuta Olga Heringa

Szczerze polecam współpracę z Asystą Ekspercką. Analizą statystyczną do mojej pracy magisterskiej zajął się Pan Jarosław, któremu jestem ogromnie wdzięczny za rzetelność, wysoką jakość opracowania danych, jak również za przekazanie mi informacji zwrotnych w sposób jasny i przejrzysty. Statystyka nigdy nie była moją mocną stroną, jednakże dzięki Panu Jarosławowi zrozumiałem celowość wykorzystania poszczególnych narzędzi badawczych jak również wyniki badań i ich znaczenie dla tematu mojej pracy, podczas gdy inne firmy statystyczne zastrzegły sobie, że na opracowanie analiz mogę oczekiwać nawet ponad miesiąc. Panu Jarosławowi zajmowało to maksymalnie kilka dni. Między innymi dzięki temu mogę pochwalić się najwyższą oceną za  seminarium magisterskie. Pragnę dodać, że na analizy wraz z opracowaniem czekałem bardzo krótko, Wysoką jakość przeprowadzonych analiz potwierdził również mój promotor.

 

STEFAN BADORSKI